Przejdź do treści

Święto dziękczynienia w Karmniku

  • przez

Postanowiliśmy siać miłość zamiast wrogości w naszych trudnych czasach. Będziemy więc dziękczynić w Karmniku w czwarty czwartek listopada. Zapraszamy 26 listopada o godzinie 18, nie tylko amerykańskich czy kanadyjskich sympatyków. To święto, które upamiętnia wspólne, pokojowe celebrowanie udanych żniw przez Indian z plemienia Wampanoag oraz kolonistów w 1620 roku. Indianie pomogli kolonistom przetrwać pierwszy rok na nowej ziemi.

Z tej okazji zapraszamy na uroczystą kolację. Zasiądziemy przy jednym stole i stworzymy u nas unikalną okazję zamówienia całego pieczonego indyka z tłuczonymi ziemniakami, sosem żurawinowym, kukurydzą, gotowaną dynią, który wjedzie na stół punktualnie o godzinie 18. Taki indyk napełni brzuchy przynajmniej 10 osób, możecie więc już teraz rezerwować stolik dla grupy. Do tego dostaniecie butelkę wiśniówki. Za taką grupową ucztę z całym indorem ważącym ponad 7 kilogramów zapłacicie 350 złotych.
Uwaga, na całego indyka przyjmujemy rezerwacje tylko do wtorku 24 listopada. Kto pierwszy ten lepszy!

Poza tym serwowane będą w oddzielnych porcjach pierś z indyka pieczona w pomarańczach, goździkach i cynamonie podana na sosie żurawinowo-pomarańczowym z gruszką ziemniaczaną i bukietem sałat za 30 złotych. Do tego kieliszek wiśniówki w prezencie!